Řepka

Řepka

  Vlastnosti  

Název

Typ

Charakteristika

Ke stažení

ABSOLUT hybrid Novinka s maximálním výnosem.Jako jedna z mála odrůd nese gen odolnosti viru žloutenky vodnice, gen odolnosti fómovému černání a sníženou pukavost šešulí.  
RGT Trezzor hybrid Středně raný MSL hybrid vyniká výbornou odolností vyzimování, vysokou odolností poléhání a velmi vysokými výnosy. Vloni dosáhl nejvyvyššího výnosu v pokusech SPZO nejen v ČR ale i SK. Exceloval nejen výnosem semene, ale i nejvyšším výnosem oleje.  
SNĚŽKA linie Polopozdní, středně vysoká odrůda s výbornou odolností poléhání (7,8 b.) a velmi vysokou mrazuvzdorností. Sněžka je aktuálně nejvýnosnější liniovou řepkou ve zkoušení ÚKZÚZ a kontrolní odrůdu Arabella překonává v průměru o 5 %.  
RGT Jakuzzi hybrid Novinka ze šlechtění RAGT, která v roce 2019 získala českou registraci. Stabilní výnos „bez turbulencí“ v teplé i chladné výrobní oblasti se opírá o vyrovnaný zdravotní stav a nízkou náchylnost ke všem hodnoceným chorobám  
ALLISON hybrid ALLISON si fenomenálně drží prvenství ve výnosu semene. Byl nejvýnosnější řepkou v registračních pokusech a následně třikrát zvítězil v pokusech SDO (2014–16, 2015–17 a 2016–18).  
RGT Dozzen hybrid Polopozdní MSL hybrid nižšího, kompaktního vzrůstu s mimořádně vysokou odolností poléhání. Má výbornou mrazuvzdornost a výrazně nadstandardní zdravotní stav. Mimořádným přínosem odrůdy je vysoká tolerance přísuškům během vegetace.  
Silver hybrid Středně raná hybridní odrůda s vitálním podzimním růstem. Zdravotní stav je dobrý, obzvlášť odolnost fómovému černání a hlízence je vysoká. Velmi dobře a hodně větví. Počet nasazených šešulí je vysoký.  
Rescator linie Plastická odrůda s velmi nízkým kompaktním vzrůstem a bohatým větvením. Nejvýnosnější liniová řepka v ČR s výborným zdravotním stavem a vynikající odolností poléhání.  

 

Katalogy ke stažení

Dokument
Katalog TOP řepek 2019
Vydáno: 21.4.2020 15:27:17
Stáhnout
1.5 MB
Katalog TOP řepek 2020
Vydáno: 21.4.2020 15:27:17
Stáhnout
1.7 MB

Společnost VP AGRO je orientována na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Úzce spolupracuje s významnými vědeckými a odbornými pracovišti u nás i v zahraničí.

Kontaktujte nás

VP AGRO, spol. s r.o.
Na Hlavní silnici 196,
Kněževes, 252 68

tel:. +420-220 950 093
e-mail: obchod@vpagro.cz
Zpracování osobních údajů