Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Řepka

Řepka

  Vlastnosti  

Název

Typ

Charakteristika

Ke stažení

RGT Blackmoon hybrid Novinka roku 2024. Šlechtění RAGT. Mimořádně výnosný hybrid s odolností proti fomě a TuTV. Mimořádně silný kořenový systém a proto tuto odrůdu doporučujeme i na lokality méně úrodné a velmi dobře odolávám stresu. Velmi dobrá zima a zdravotní stav.  
RGT Trezzor hybrid Stálice v ČR. Naše nejprodávanější ozimá řepka. Středně raný MSL hybrid vyniká výbornou odolností vyzimování, vysokou odolností poléhání a velmi vysokými výnosy. Polygenní odolnost fómě. Velice plastická a nenáročná odrůda.  
RGT Tempo hybrid Vyniká velmi vysokým výnosem a výborným zdravotním stavem. Vysoká efektivita využití dusíku. Majorgení rezistence k TuYV a napadení fómou. Vítěz SEK pokusů SPZO.  
RGT Pegazzus hybrid MSL hybrid odolný nádorovitosti košťálovin. Následník odrůdy RGT Kocazz. Připravujeme pro sezonu 2024/2025.  
Romeo hybrid Hybrid ze šlechtění DSV. Velmi vysoký výnos semene i oleje. Po dvou letech nejvýnosnější hybrid UKZUZ (ukončeno 108%). Registrace ČR 2023. Velmi rychlý start a velmi bujný růst. Vhodný pro širokořádkové technologie pěstování řepky. Gen foma + žloutenka vodnice. Snížená nepukavost šešulí.  
Jurek hybrid Řepka od společnosti Rapool. Mimořádné výsledky z pokusů i praxe. Hybrid výborně hospodaří s dusíkem. Gen Rlm 7. Velmi plastický hybrid.  
Sněžka linie Polopozdní, středně vysoká odrůda s výbornou odolností poléhání (7,8 b.) a velmi vysokou mrazuvzdorností. Sněžka je aktuálně nejvýnosnější liniovou řepkou u členů SPZO.  
       
       
       
       
       

Katalogy ke stažení

Dokument
Řepka ozimá VP AGRO 2024
Vydáno: 25.3.2024 20:52:54
Stáhnout
8.5 MB
RGT Blackmoon - Novinka 2024
Vydáno: 24.1.2024 13:31:02
Stáhnout
702.6 kB

Společnost VP AGRO je orientována na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Úzce spolupracuje s významnými vědeckými a odbornými pracovišti u nás i v zahraničí.

Kontaktujte nás

VP AGRO, spol. s r.o.
Na Hlavní silnici 196,
Kněževes, 252 68

tel:. +420-220 950 093
e-mail: obchod@vpagro.cz
Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies