Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Řepka

Řepka

  Vlastnosti  

Název

Typ

Charakteristika

Ke stažení

RGT Tempo hybrid Novinka v sortimentu. Vyniká velmi vysokým výnosem a výborným zdravotním stavem. Vysoká efektivita využití dusíku. Majorgení rezistence k TuYV a napadení fómou. Vítěz SEK pokusů SPZO.  
RGT Trezzor    
hybrid Naše nejprodávanější ozimá řepka. Středně raný MSL hybrid vyniká výbornou odolností vyzimování, vysokou odolností poléhání a velmi vysokými výnosy. Druhým rokem je kontrolní odrůdou pokusů SPZO. V roce 2021 byl 1. v pokusech ČZU. Polygenní odolnost fómě.  
RGT Cadran    
 
hybrid Novinka roku 2022 vyčnívá svojí raností. Vysoký výnos je podpořený odolností TuYV, fómovému černání a sníženou pukavostí šešulí.  
RGT Azurite hybrid OGU-Inra typ hybridu s vysokým výnosem. Vítěz pokusů SEK 2019-20. Polopozdní, vysoké rostliny, velmi dobže větví.  
ABSOLUT hybrid Nese gen odolnosti viru žloutenky vodnice, gen odolnosti fómovému černání a má sníženou pukavost šešulí.   
RGT Kocazz hybrid MSL hybrid odolný nádorovitosti košťálovin. Středně raný, s velmi vysokým obsahem oleje.  
SNĚŽKA linie Polopozdní, středně vysoká odrůda s výbornou odolností poléhání (7,8 b.) a velmi vysokou mrazuvzdorností. Sněžka je aktuálně nejvýnosnější liniovou řepkou u členů SPZO.  
RGT Jakuzzi hybrid Novinka ze šlechtění RAGT, která v roce 2019 získala českou registraci. Stabilní výnos „bez turbulencí“ v teplé i chladné výrobní oblasti se opírá o vyrovnaný zdravotní stav a nízkou náchylnost ke všem hodnoceným chorobám  
ALLISON hybrid ALLISON si fenomenálně drží prvenství ve výnosu semene. Byl nejvýnosnější řepkou v registračních pokusech a následně třikrát zvítězil v pokusech SDO (2014–16, 2015–17 a 2016–18).  
       
       
       

Katalogy ke stažení

Dokument
Katalog řepek 2022
Vydáno: 27.5.2022 08:46:58
Stáhnout
3.8 MB

Společnost VP AGRO je orientována na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Úzce spolupracuje s významnými vědeckými a odbornými pracovišti u nás i v zahraničí.

Kontaktujte nás

VP AGRO, spol. s r.o.
Na Hlavní silnici 196,
Kněževes, 252 68

tel:. +420-220 950 093
e-mail: obchod@vpagro.cz
Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies