Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Cavando New

Cavando New

Cavando® New je nový fungicid vycházející z jeho předchůdce přípravku Cavando®. Vyznačuje se špičkovým preventivním a kurativním účinkem proti všem hlavním listovým a klasovým chorobám pšenice a ječmene v době metání a kvetení včetně fuzarióz. Takto široké spektrum účinnosti je dáno kombinací dvou vynikajících účinných látek ze skupiny azolů – nejmodernější azol Revysol® a osvědčený metkonazol, které zároveň zaručují také mimořádnou kvalitu sklizně bez mykotoxinů.

Cavando® New je fungicidní řešení, které se skládá ze dvou produktů – Alterno® (2 x 5 l, úč.l. metkonazol) a Revystar® (1 x 5 l, úč. l. Revysol®). Tato kombinace zajišťuje vysokou účinnost proti listovým chorobám jako jsou braničnatky, rzi, hnědá, ramuláriová a rynchosporiová skvrnitost a zároveň vysokou účinnost proti klasovým fuzariózám. Při doporučené dávce 0,8-1,0 l/ha Alterna + 0,4-0,5 l/ha Revystaru ošetříte jedním balením 10-12,5 hektarů. Vyšší dávku doporučujeme volit při použití minimalizace, pokud předplodinou byla kukuřice nebo pšenice, pokud je odrůda náchylná k napadení fuzárii, při jedné aplikace fungicidu nebo za deštivého počasí.

 

Dokument
leták Cavando New
Vydáno: 12.3.2021 14:23:46
Stáhnout
1.1 MB

Společnost VP AGRO je orientována na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Úzce spolupracuje s významnými vědeckými a odbornými pracovišti u nás i v zahraničí.

Kontaktujte nás

VP AGRO, spol. s r.o.
Na Hlavní silnici 196,
Kněževes, 252 68

tel:. +420-220 950 093
e-mail: obchod@vpagro.cz
Zpracování osobních údajů
Nastavení sledování Cookies