Kontakty VP AGRO

 

VP AGRO, spol. s.r.o.

Stehlíkova 977
165 00, Praha 6 - Suchdol

telefon: 220 950 093
fax: 220 950 350
e-mail: obchod@vpagro.cz

 

Vedení firmy

Tomáš Hruška
výkonný ředitel

telefon: 603 861 062
e-mail: obchod@vpagro.cz

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

Milan Prokop
telefon: 603 861 061
východní Čechy
mprokop@vpagro.cz

Jaroslav Šuk
telefon: 603 861 063
vedoucí oddělení přípravků na ochranu rostlin
jsuk@vpagro.cz

Luboš Prokop
telefon: 603 861 048
západní Čechy
lprokop@vpagro.cz

Josef Král
telefon: 603 861 049
východní, střední Čechy a cukrovka
jkral@vpagro.cz

Jaroslav Giba
telefon: 603 861 050
východní Čechy
jgiba@vpagro.cz

Luďka Kernerová
telefon: 603 861 014
východní Čechy
lkernerova@vpagro.cz

Zdeněk Pospíšil
telefon: 603 861 028
jižní a střední Čechy
zpospisil@vpagro.cz

Dagmar Janotová
telefon: 731 413 566
střední a jižní Morava, jižní Čechy
djanotova@vpagro.cz

Radek Prošek
telefon: 603 861 018
severní a západní Čechy
rprosek@vpagro.cz

Libor Stiller
telefon: 603 861 024
severní Morava
lstiller@vpagro.cz

Kateřina Pešulová
telefon: 731 413 575
severní a střední Čechy
kpesulova@vpagro.cz

Jiří Stejskal
telefon: 739 505 691
Vysočina a jižní Čechy
jstejskal@vpagro.cz

Vladimír Šlahůnek
telefon: 731 696 641
jižní Morava
vslahunek@vpagro.cz

Jaroslav Žid
telefon: 731 607 745
jižní Čechy
jzid@vpagro.cz

Vladimír Jiskra
telefon: 737 284 183
střední Čechy
vjiskra@vpagro.cz

Hana Jerzová
telefon: 702 056 104
jižní Čechy
hjerzova@vpagro.cz

 

 

KANCELÁŘE

Kancelář Kněževes
telefon: 220 950 093
fax: 220 950 350

Kancelář Loučeň
telefon i fax: 325 585 616

LOGISTIKA a SKLADY

Josef Rylich
telefon: 602 344 565
vedoucí agrochemikálií
jrylich@vpagro.cz

René Simet
telefon: 603 861 031
logistika agrochemikálií Kněževes
rsimet@vpagro.cz

Pavel Křížek
telefon: 734 238 675
logistika agrochemikálií Loučeň
pkrizek@vpagro.cz

Jana Ryklová
Telefon: 731 413 560
logistika osiv Loučeň
jryklova@vpagro.cz


MARKETING

Ludmila Paterová
marketing a poradenství pesticidy
tel.: 731 696 943
lpaterova@vpagro.cz


PODPORA PRODEJE

Aleš Kuthan
podpora prodeje, poradenství 
tel.: 603 861 036
akuthan@vpagro.cz

Karel Sýkora
podpora prodeje, poradenství
tel.: 602 290 200
 
Šárka Tvrdoňová
podpora prodeje, poradenství
telefon: 734 360 534
střední Morava
stvrdonova@vpagro.cz
 
Jaroslav Jančík
podpora prodeje, poradenství
telefon: 725 826 476
Vysočina
jjancik@vpagro.cz
 
Miroslav Šimeček
podpora prodeje, poradenství
telefon: 734 676 873 
 
 
 

ODDĚLENÍ OBILNIN A ŘEPEK

Petr Shejbal
vedoucí oddělení osiv obilnin a řepek
telefon: 603 861 007
pshejbal@vpagro.cz

Pavel Stehlík
oblastní manažer osiv obilnin a řepek, Morava
telefon: 603 861 053
pstehlik@vpagro.cz

Jakub Řičař
obchodní zastoupení, poradenství, střední a severní Čechy
telefon: 734 353 439
jricar@vpagro.cz

ZAHRANIČNÍ OBCHOD A MARKETING

Marcela Shejbalová
manažer zahraničního obchodu a marketingu osiv obilnin a řepek
telefon: 734 424 254 
mshejbalova@vpagro.cz